با سلام به همراهان عزیز برتر دیجیتال؛ این هفته قصد داریم به معرفی بازی Fatal Raid که یک بازی فوق العاده و زیباست بپردازیم. بازی Fatal Raid یکی از بهترین عناوین شرکت مجبوب Infraware Inc می‌باشد. این بازی در سبک اکشن برای گوشی‌های موبایل عرضه شده است و توانسته در مدت زمان بسیار کم طرفداران زیادی را به خود جلب کند. در ادامه با برتر دیجیتال همراه باشید تا شما را با این بازی آشنا سازیم.

معرفی بازی Fatal Raid
زانبی ها شهر نوا را تخریب کرده اند. آنچه باعث نجات از این ورطه و نابودی دشمنان می‌شود، وجود یک تیم از سربازان فوق العاده و پیشرفته است. شهر فاصله زیادی با نابودی کامل ندارد. آیا می‌توانید با در اختیار داشتن تمام امکانات به نبرد آن‌ها رفته و شهر را از وجودشان پاکسازی کنید؟

معرفی بازی Fatal Raid معرفی بازی Fatal Raid معرفی بازی Fatal Raid معرفی بازی Fatal Raid 

معرفی بازی Fatal Raid  

بازی Fatal Raid در سبک اول شخص بوده و توانسته امتیاز ۴٫۴ از ۵ را از فروشگاه گوگل پلی استور دریافت کند. گرافیک عالی، صداگذاری حرفه‌ای در کنار سایر موارد حرفه‌ای باعث جذابیت این بازی شده است.

برای آشنایی کامل با این روی کلمه بازی Fatal Raid کلیک کنید.


اخبار تکنولوژی و فناوری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درباره فیلم زینب اثر استاد علیرضا توانا Animechan یک مترجم استاد شیرودی زندگـ ـی اِلـ ــ فایل دانشجویی مجموعه فیلم های ایرانی و خارجی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری هشت بندی دانلود365 پایگاه مقاومت بسیج مرصاد